Lara’da kesinlikle görmeniz gereken 4 yer!

Önümüz bayram ve siz tatil için Antalya’yı seçeneler arasındaysanız tercihlerinizi hemen yapmanızı tavsiye ederiz. Çünkü Antalya tüm güzellikleri ile sizi konuk edecek bir tatil cennetidir.

Antalya’ya gittiğiniz zaman kesinlikle Lara’ya uğramalısınız. Bir zamanlar prenseslere armağan edilen plajları ile günümüze kadar bu doğal güzellikleri getiren Lara, bu yılda sizi konuk eder. Özellikle Lara’da konaklayabilir, Lara otelleri arasından kendiniz için en uygun olanı seçebilirsiniz.

Lara otelleri, Lara gece hayatı, Lara plajları ve Lara’nın en güzel lezzetleri ile dolu dolu bir bayram tatili için fırsatları hemen yakalamanızı tavsiye ederiz. Bunun için bizden size birkaç öneri! Lara’da bu güzel yerlere mutlaka uğrayın! Tatil o zaman daha da keyifli geçer…

Altınkum Plajı

Altınkum Plajı

Lara’ya gidip asıl görmeniz gereken yerleri yani plajları gezmeden olmaz! Adı üstünde; Altınkum! Antalya’nın en güzel plajı! Kızılçam ağaçları ile iç içe olan Altınkum plajı belki de hayalinizdeki tatil için en doğru adrestir.

Düden Çayı

Düden Çayı

Akdeniz’in sıcağı meşhurdur. Eğlenmek, dinlenmek ve keyfini çıkaracağınız tatil için arada serinlemek isterseniz, Düden Çayı ziyaret etmeniz gereken yerler arasındadır. Aşağı Düden’e kadar inmeli ve bu güzelliğin keyfini çıkarmalısınız.

Perge Antik Kenti

Perge Antik Kenti

Hititlere kadar dayanan geçmişi ile pek çok tarihi imparatorluğa ev sahipliği yapmış olan Perge Antik Kenti bugün hala sağlam şekilde ayakta durmaktadır.

Antalya Kaleiçi

Antalya Kaleiçi

Eski Lara’yı görmeye ne dersiniz? Tatile gelmişken kesinlikle Lara’nın eski şehir merkezine inmenizi tavsiye ederiz. Antalya Kaleiçi eski adı ile “Tarihi Çekirdek Kenti” olarak bilinen bu güzel yeri gezmeli ve tanımalısınız.

Antalya Lara gezilip görülecek yerleri, tarihi mekanları, plajları ve tabi ki gece hayatı ile sizi bekliyor. Geç kalmadan yazın son tatil planını yapmalısınız. Lara gezilecek yerler listesi de yapmayı unutmayın!

Editör Hakkında Tüm gösterilen İnternet Sitesi

Duygu Tunçer

Yorum Yapabilirsiniz...

Gerekli alanları doldurmanız yeterli.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.