Hakkımızda

Gezinomi.com 2011 yılından bu yana hizmet veren, müşteri memnuniyetinin ve kaliteli hizmet anlayışının her şeyden önce geldiği, yurtiçi ve yurtdışı turlar, cruise turları, Kıbrıs turları, yurtiçi otel seçenekleri, yurtdışı otel seçenekleri, araç kiralama ve uçak bileti fırsatlarını yakalayabileceğiniz bir tatil sitesidir.

Tatil için en güzel ipuçları, indirimler, fırsatlar ve tabi ki müşteri memnuniyetinin yüksek seviyede olduğu tatil için Gezinomi, bloğu ile size pek çok seçenek sunuyor. Her türlü indirim, fırsat ve erken rezervasyon seçeneklerinden haberdar olmak ve hayal ettiğiniz tatile bir adım daha yaklaşmak için sizde bloğumuzu takip etmelisiniz.

Tatile çıkacağınız yer hakkında detaylı bilgi almak, gezip göreceğiniz yerleri öğrenmek, neyi nereden alacağınıza daha gitmeden karar vermek ve tabi ki daha önceki deneyimlerden yararlanarak tatil planı yapmak isterseniz, doğru yerdesiniz.

Hizmet ve ürün yelpazesi ile aradığınız her şeyi bulabilir, sadece Gezinomi’ye özgü olan, satın alacağınız her tatilinizde gerçek TL değerli GeziPara kazanabilir, kazandığınız GeziParalarınızı bir sonraki tatilinizde dilediğiniz gibi kullanabilirsiniz.  Dilerseniz merak ettikleriniz için 0850 466 77 44 numaralı çağrı merkezinden direkt olarak bize ulaşabilirsiniz.

Yorum Yapabilirsiniz...

Gerekli alanları doldurmanız yeterli.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.