GEMİ TURLARI HAKKINDA HER ŞEY…

Romantik, keyifli ve eşsiz kareler yakalayabileceğiniz bir tur…

Sonsuz maviliklerde eşsiz manzarayı yakalamak, sevdiğiniz insan ile hayalini kurduğunuz gemi turuna çıkmaya hazır mısınız?

Romantik bir seyahat olarak düşünün. Her anın keyfini çıkarın. Sizin için mükemmel olanı sunacak, en konforlu seçenekleri ile rahat etmenizi sağlayacak ve farklı limanlarda, yorulmadan farklı ülkelerde bulunmanın keyfini yaşatacak olan bir gemi turu…

Dilerseniz balayı için dilerseniz aileniz ile birlikte ya da en yakın arkadaşlarınızla eğlenebileceğiniz gemi turu seçeneklerine Gezinomi kalitesi ile göz atabilirsiniz. İstanbul ya da İzmir hareketli tur seçenekleri ile mevsimin en güzel zamanlarında nerede olmak isterdiniz?

Miami, New York, King`s Wharf, Ponta Delgada, Lizbon, Cadiz, Barcelona, Napoli, Roma, Cenova, , Messina, Valetta, La Goulette, Barcelona, Marsilya, Kiel, Bergen, Hellesylt/Geiranger, Flaam ya da Stavanger…

Maviliklerin büyüsüne kapılık her gün farklı bir limanda uyanmak, farklı kültürler görüp, tanımak sizin içinde vazgeçilmezlerden ise en uygun tur seçenekleri ile siz de gemi turuna çıkacağınız tarihi belirleyebilirsiniz.

balayında gemi turu

Balayı çiftleri için en romantik tur…

Sevdiğiniz insan ile en anlamlı tatilinizi planlamak için elinizi çabuk tutmalısınız. Keyifle ve romantizmi tam anlamı ile yaşayacağınız o sonsuz maviliklerde, ne kadar doğru bir karar verdiğinizi anlayacaksınız.

Lüks seçimlerin hayat bulduğu, eğlence ve kültürel açıdan kendinize çok şey katabileceğiniz, unutulmaz anlar yaşayabileceğiniz bir balayı olacaktır sizin için. Kendinize çok zaman ayırabileceğiniz ve sadece tatil için ne kadar doğru bir seçim yaptığınızı anlayacağınız anılarınız olacak.

Çocuklu aileler için büyük kolaylık…

Uçak ya da otobüs eziyetinden kurtulmanın en güzel yoludur. Çocuklar için zor bir durumdur, sürekli değişen seyahat koşullarına ayak uydurmak. Kimi çocuk değişiklik sever ancak bazıları da hiç hoşlanmaz. Bu durumun ebeveynler için ne kadar zor olduğu ortadadır. Ama bu durumu daha da kolaylaştırmak ve keyifli bir tatil planlamak için seçimlerinizi 444 77 44 numaralı çağrı merkezimizden yapabilirsiniz.

Arkadaş grupları için en keyifli olanı…

Eğlence ağırlıklı seyahat planlamak isteyenler için vazgeçilmezdir. Sınırsız eğlence, yarışma ve animasyon seçenekleri çok fazladır. Gezilecek yerler, ekonomik kara turları ve daha fazlası seçimleriniz ile hayat bulur.

Emekliler için en huzurlu olan…

Emekli ve seyahat tutkunları için mükemmel bir fırsattır. Her şey sizin yerinize düşünülmüş ve planlanmıştır. Rahat, huzur, kalite, konfor ve daha fazlası seçeceğiniz gemi turunda bulunmaktadır. Avantajlı promosyonlardan yararlanmak için sizin zaman kısıtlamanız yoktur. Açık, kapalı, eğlenceli ya da huzurlu pek çok ortam seçiminde bulunabilirsiniz.

cruise tur

Çalışan çiftlere en rahat seçim…

Çalışan çiftlerin zaman sıkıntıları ve sürekli bir seyahat için oradan oraya koşuşturma telaşı hiç bitmez. Özellikle yurtdışı seyahatlerde, bireysel olarak planlanan her şey ayrıca bir yük olarak gelmektedir. Bunun için en kolay olanı hazır olanı yakalamaktır. Uçuş aksaklıkları olmadan, en uygun fiyatı yakalamak ve tabi ki kusursuz hizmet için siz de tatil tarihlerinizi belirleyip, gemi turunuzu satın alabilirsiniz.

Peki neden gemi turu?

Dünya turizminin en çok yükseliş gösteren, trend seyahat seçeneğidir. Yapılan araştırmalarda 3 sebep, seyahat severlerin enden gemi turlarını seçtiğini gösteriyor.

  • Ödenilen hizmet bedeli karşısında aldıkları hizmetten %100 memnun kalıyorlar,
  • 1 kere gemi ile seyahate çıkan insanların en az %60’ı tekrar gemi turunu tercih ediyor,
  • Pek çok yurtdışı seyahatten daha ucuza geliyor olması.

En azı 3 gün en uzunu 25 gün süren ve tam pansiyon hizmet seçenekleri ile mükemmel hizmeti vermeyi hedefleyen hizmet seçenekleri ile gemi turları arasından siz de mutlaka seçim yapmalısınız. Her gece farklı sahne showları izlemek, yarışmalara katılmak, ortalama 1300 kişilik tiyatro salonunda farklı temalarda eğlencelere katılmak, çocuklar için düzenlenen değişik gösterilerin bulunması, en özel lezzetlerin en güzel sunumlar ile sizin için hazırlanması ve kendinizi en rahat hissedeceğiniz hizmet seçenekleri ile alacağınız bu kusursuz gemi turu sizin için de en iyilerinden olacak.

En iyi hizmet kalitesi…

Kanadalıdan Türk’e, Lübnanlıdan Şililisine kadar 60 farklı milletten personelin çalıştığı, ‘kişiye özel’ olarak tanımlanan en özel hizmet seçenekleri seçimlerinizi bekliyor. Öncelikli olarak nereye gideceğiniz ve ne zaman gideceğinize karar vermeniz yeterli olacaktır. Ortak kullanım alanları, barlar, oyun alanları, casino, spa merkezleri, tiyatro, disko, çocuk kulüpleri yani hepsi özel olarak en rahat kullanım için tasarlanmıştır. Bu dekorasyon zenginliği içerisinde siz de göz zevkiniz ve rahatınız ile tatilinizin keyfini çıkaracaksınız.

Güvenlik üst seviyede…

Gemi seyahatlerinden korkan insan sayısı çoktur. Ancak günümüzde gelişen teknolojinin yardımı ile pek çok güvenlik sorunu kolaylıkla aşılmaktadır. Artık kruvaziyerler geçmişe göre oldukça güvenli ve sarsıntısızdır. Gemilerin yan tarafında bulunan sabitleştiriciler ve özel bilye sistemi adı verilen destekler ile gemi tutmasının geçmişte kaldığını da hatırlatmak isteriz.

Artık çok nadir olarak hissedilen ve en fazla 5-10 saniye süren richter ölçeğine göre 3.0 olarak hissedilen sarsıntılar meydana gelebiliyor. Ancak bunu çoğu zaman yolcular hissetmiyor bile. Kalacağınız kabin numarası siz tatilinizi satın aldığınız zaman belirlenir. Dilerseniz değişiklik yapabilirsiniz. Seyahat tarihinden çok çok önce yapılan erken rezervasyon seçenekleri ile gemi turunuzu planlamak sizin için de vazgeçilmez olacaktır. ‘Seyahat Sağlık Sigortası’ yaptıracağınız için karşılaşacağınız her sorunda size adeta can simidi olacaktır. Gemi turlarının en garanti yanı da budur.

Gemi turları hakkında detaylı bilgi almak ve size en uygun tarihteki gemi turu fırsatlarından yararlanmak için 444 77 44 numaralı çağrı merkezinde bize ulaşabilirsiniz. Ya da Gezinomi Gemi Turları sayfasından seçimlerinizi yapabilirsiniz.

Editör Hakkında Tüm gösterilen İnternet Sitesi

Duygu Tunçer

Yorum Yapabilirsiniz...

Gerekli alanları doldurmanız yeterli.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.